Результаты региональной выставки в г. Червонограде, 13 октября 2019 года

13.10.2019, LGZS-UA,

LGZS Chervonograd,

«BREEDERS CAP  Ukraine 2019»

Richter : Erich BOSL, SV.

RESULT / РЕЗУЛЬТАТИ:

Клас робочий / GHKL-R

V1  a.l.a. 104.    *Naldo vom Weiherturchen, IGP2, *Leo von der Zenteiche               *Jessy vom Weiherturchen

V2  a.l.a.      103. *Lemberg Akvitas, IPO1,              *Hasch v. Haus Neoplantum         Indi Akvitas

V3  a.l.a.     106 *Uzo vom Gloriya Hunde, IPO1,    *Ovatsio vom Gloriya Hunde       Masada vom Gloriya Hunde

V4  a.l.a.     105. *Veimar, IPO1,                         *Nochnoj Dozor Unkas                  Arlanda

Клас робочий / GHKL-R

V1  a.l.a.    152. *Kira Fox Beam, IPO1,             *De Orse Mak Flai Ramshtain          De Orse Mak Flai Solli

V2  a.l.a.    151.  *Alvi Straig Jarden,  IGP1,     *Blek Dzhek z Azovskogo Berega     *Felissiti z Azovskogo Berega

Клас відкритий / Open-R

SG1    202. Cytro                                                  Esko Akvitas                                        Sarbona Novyy Svit

SG2    203. Magnat z Azovskogo Berega           *Jeff du Schellental                             *Roxana Solo Rigoletto

SG3    201. Dago Kalberg Haus                          Grek Kalberg Haus                             Agnes Kalberg Haus

Клас відкритий / Open-Н

SG1    256. Arnika Akvitas                                 *Ergo Martburg                                   Magik Akvitas

SG2    253. Eva Kalberg Haus                            Abrek Kalberg Haus                            Viola Kalberg Haus

SG3    257 Yurmala vom Gloriya Hunde          *Robin vom Frankengold                    Odri vom Gloriya Hunde

SG4    252. Adel                                                    Tedd von der Barenschlucht              Canis Ignis Cristall

SG5    255. Chervona Ruta Forvard Ukraine   *Buran vom Lemar Hof                       Anita Forward Ukraine

SG6    254. Hanna Nester Hause                         Chako vom Haus Mel-Bornn               Axe Nester Hause

Diskval     251. Varna                                           Enriko Djelep-House                            Dala Land Priade

(не показала зуби)      

Клас молодих собак (18-24 міс.) / JHKL-R

SG1    301. Samson                                             Yamal                                                    Orbita

SG2    303. Phill von der Stadt Tira                 *Yak s Kamenoy Zemly                       Victori von der Stadt Tira

SG3    302. Gunter Ungvari Star                      Titan vom Turkenkopf                         Fina Ungvari Star

Клас молодих собак (18-24 міс.) / JHKL-Н

SG1    351. Barracuda Moy Zhen Shen           Diego vom Frankengold                       Al’Krona Zlato D’Oro

SG2    357. Eira der Geist von Mathilde         *Sascha vom Kuckucksland                 Gretta vom Mansalen

SG3    354. Irma Kalberg Haus                        Grek Kalberg Haus                               Vita Kalberg Haus

SG4    358.Patriciya s Kamenoy Zemly           *Yak s Kamenoy Zemly                        Peggy von Baccara

SG5    355. Viva House of Forester                  *Marlo von Baccara                               Karmen Akvitas

SG6     352.  Arri Kavaler Hause                      *Naldo vom Weiherturchen                  Ollie Astoria Kas

SG7    353. Gabana-Dolce Ungvari Star           Titan vom Turkenkopf                          Fina Ungvari Star

Клас юніорів (12-18 міс.) JKL-R

SG1     407.  Working  Team Edelweiss            *Zambo vom Turkenkopf                   Leni vom Turkenkopf

SG2     402. Quando vom Haus Wityk              *Whillo vom Klostermoor                     *Xiva Haus Wityk

SG3     401.  Joffrei von Shining Star Empire  Open Soul Buffon                                    Bella Donna von Shining Star Empire

SG4     404. Quentin vom Haus Wityk             *Whillo vom Klostermoor                      *Xiva Haus Wityk

SG5     406. Tyson z Azovskogo Berega           *Ben vom Anrachtal                                Bellissima z Azovskogo Berega

SG6     410. Pakko Galincine House                  Gordon Right Guard                               Fiona Akvitas

G1     403. Gari vom Gloriya Hunde              *Uzo vom Gloriya Hunde                   Masada vom Gloriya Hunde

G2     409. Vulkan vom Gloriya Hunde           Team Zilber Wasserfall Rembrandt     Sanrais vom Gloriya Hunde

Diskval      405. Pesso Galincine House              Gordon Right Guard                               Fiona Akvitas

(за агресію)

Клас юніорів (12-18 міс.) JKL-H

SG1     452. Wilma  Team Edelweiss                  *Zambo vom Turkenkopf                       Leni vom Turkenkopf

SG2     451. Alvi Straig Iolanta                           *Opium Team Carrera                           *Miranda z Azovskogo Berega

Клас підростків (9-12 міс.) R

VV1      501. Gringo Grand Haus Orland          Amore vom Haus Treues Herz                Lorna Gelezinis Vilkas

VV2      502. Aragon von Schloss Lubart           *Greenwich Haus Wityk                     Chervona Ruta Forward Ukraine

v1          503. Alenso Banderburg                         Esto s Kamenoy Zemly                            Valkyrie von der Stadt Tira

Клас підростків (9-12 міс.) H

VV1     552. Barbie Ungvari Star                         *Digger von Edelweiss                              Jena Ungvari Star

VP2     553. Helena von der Stadt Tira                *Ulf wom Haus Avanti            Zhemchuzhina Akermana aus dem Kefergeholc

P 1       551. Arcy von Schloss Lubart                 *Greenwich Haus Wityk                          Chervona Ruta Forward Ukraine

Клас цуценят (6-9 міс.) R

VP1     603. Cirius z Uhrynivskoi Zemli               *Cyrus vom Osterberger-Land               Candy von Edelweiss

VP2     604.  Assa Galincine House                        Yarl                                                            Arnika Akvitas

VP3     601.  Bronto vom Pasiendorf                    *Maximus aus der Brunnenstrasse          Ayvi Honel Land

VP4     602. Nolik Galincine House                       Yarl                                                             Arisha Akvitas

Клас цуценят (6-9 міс.) H

VP1     654.  Gora  Team Edelweiss                     *Digger von Edelweiss                                Leni vom Turkenkopf

VP2     652. Mikaela Alvi Straig                           *Helios di Fosko Aidas                               Attika Alvi Straig

VP3     651. Navy von Urban Haus                       Mats vom Overledingerland                      Bagira

EZ      653. Bella vom Pasiendorf                         *Maximus aus der Brunnenstrasse            Ayvi Honel Land

Клас бебі (4-6 міс.)  R

VP1     702.  Buster Amati Star House                 Miro Ungvari Star                                       Verona von der Stadt Tira

VP2     701.  Torro vom Haus Wityk                   *Naldo vom Weiherturchen                        *Grace Haus Wityk

Клас бебі (4-6 міс.) H

VP1     751. Vakira vom Haus Wityk                   *Naldo vom Weiherturchen                        *Mira Haus Wityk

VP2     753. Feya Ungvari Star                              Titan vom Turkenkopf                                Oda Ungvari Star

VP3     752. Mylka Galincine House                    Yarl                                                                 Fiona Akvitas

Довгошерстні / Langhaarig

Клас робочий / GHKL-R

V1 a.l.a.     001. *Likos Akvitas (LONG)           *Hasch v. Haus Neoplantum                        Indi Akvitas

Клас робочий / GHKL-Н

EZ n.g.      002.  Urma Akvitas (LONG)            *Fantom Team Ulmental                            *Iris Akvitas

Клас відкритий / Open-R

SG1     004.  Emir                                                    *Team Bulle Hof Jeffry                                Dezi Bahmut Hof

Клас відкритий / Open-Н

Diskval         005.  Sharlotta Bekant                       *Redford Gven Blaid                                    Laura Primo Grande

(реакція на вистріл)

Клас молодих собак (18-24 міс.) / JHKL-Н

SG1     006.  Astoria Gven Blaid                              Sherhan Gven Blaid                                     Klaudi Gven Blaid

SG2     007.  Fortuna Grand Haus Orland            *Rivvard vom Frosten                                   Bonita vom Sparthof

Клас підростків (9-12 міс.) H

VP1     009. Rubina Novyy Svit                              *Fantom Team Ulmental                               Iris Akvitas

VP2     008. Riana Novyy Svit                                 *Fantom Team Ulmental                              Iris Akvitas

Клас бебі (4-6 міс.) R

VP1     010. Mars Galincine House                          Yarl                                                                Fiona Akvitas,

Кращі по захисту / Beste TSB

R —  104.    *Naldo vom Weiherturchen,

H — 152. Kira Fox Beam,

.

KORUNG

101.  Joschka vom Frankengold, SZ.2332463 / UKU.0413053, 981189900078279, IGP1,                      —        —           

HD-normal, ED-normal, DNA gpr., sb,               д.н.19.12.2016.

б. *Vello vom Frankengold, SZ.2306619, IPO3, HD-normal, ED-normal, DNA gpr.

м. *Wassa vom Frankengold, SZ.2310374, IPO2, HD-normal, ED-normal, DNA gpr .

106 *Uzo vom Gloriya Hunde, UKU.0274461, VA1613, IPO1, HD-A, ED-0,   sg,  д.н.09.02.2016.         – *Lebenszeit ЦКВНВ

б. *Ovatsio vom Gloriya Hunde, UKU.0051923, IPO1,   HD-B,   .

м. Masada vom Gloriya Hunde, UKU.0191905,  IPO1,   ,   ,.

151.  Alvi Straig Jarden, UKU.0329216, 991001002695378, sg, IGP1, HD-A, ED-0, д.н.09.06.2017.       *2020-2021 ЦКВНВ

б. *Blek Dzhek z Azovskogo Berega, UKU.0021821, IPO1, HD-A,  ,  .                                               

м. *Felissiti z Azovskogo Berega, UKU.0114411, IPO1, HD-A,  ,  .

152. Kira Fox Beam, UKU.0298080, 945000001596175, sg, IPO1, HD-A, ED-0, д.н.20.03.2016.              *2020-2021 ЦКВНВ

б. *De Orse Mak Flai Ramshtain, RKF 3663820, OKD1, ZKS1, HD-B, ED-1, .

м. De Orse Mak Flai Solli, RKF 4048572 / UKU.0292796,  ,  ,   .