Результати виставки ДНІПРО – 2021

2-3 жовтня 2021р.
Судья Dieter Oeser
м. Дніпро

КОРОТКОШЕРСТНI НІМЕЦЬКІ ВІВЧАРКИ / STOCKHAAR

КЛАС ВЕТЕРАНІВ – ПСИ (старше 8 років)

VETERANENKLASSEN RÜDEN

1OZZE HAUS DANDOCount-Ustinov v.d. Ybajo HoeveCorsika Haus DandoBaronina I.N.

КЛАС РОБОЧИХ СОБАК — ПСИ (2 — 8 років)

GEBRAUCHSHUNDKLASSE RÜDEN (2 — 8 Jahre)

VA1Вир.відп.WADIM VOM OSTERBERGER-TALCyrus vom Osterberger-LandQuara vom Osterberger-LandYakovleva N.
V1Вир.відп.DE  ORSE  MAK  FLAI  MIRONTeam Marlboro HiltonDe Orse Mak Flai ChinzanaVetlyanskiy R.
V2Вир.відп.MODRIC VAN CONTRA HAUSDemon di Casa MaioranoPadme van ContraGrabovskiy Aleksandr
V3Вир.відп.AIDAR KOVBOGVOL HAUSRivvard vom FrostenZheyaKoval Bohdan

КЛАСС РАБОЧИХ СОБАК – СУКИ (2 — 8 років)

GEBRAUCHSHUNDKLASSE HÜNDINNEN (2 — 8 Jahre)

VA1Вир.відп.FUNNY VON EDELWEISSCyrus v. Osterberger-LandAiwa vom EdelweissGrabovskiy Aleksandr
VA2Вир.відп.VERONA TEAM CARRERAEliot vom Palez TeamFantazy Team CarreraPrysiazhny Petro
V1Вир.відп.CRYSTAL TSARI&GRANTTeam Bulle Hof NatzCaro Vom FrankengoldОrt Igor
V2Вир.відп.PRIMA MARIA DIVERSIYNapoli von Bad-BollTeam Zilber Wasserfall BombaPopelnikova I.
V3Вир.відп.ZAVIST BOGOV FIJІ IIAsso Di Casa NobiliZavist Bogov EkholmPirogova I.A.
V4Вир.відп.PUMA SONNEN GASSE HOFEsau vom Osterberger-LandTeam Bulle Hof JollyKononov Oleh
V5Вир.відп.GRESI SOFIEVSKAYA ZEMLYAFlaps BergmannslandNuri Sofievskaya ZemlyaPcholkin Yurii

ВІКРИТИЙ КЛАС — ПСИ (2-8 років)

OFFENKLASSE RÜDEN (2 — 8 Jahre)

1SGQUANDO  VON  HAUS WITYKWhillo vom  KlostermoorXiva Haus WitykMakhnovets Vitalii
2SGNOTA LIVE TANOSTeam Del Sol Nascente EkarajTeam Bulle Hof QuiriBelinskaya E.A.
3SGEMILIO PUCCI TSARI & GRANTKristo vom FrankengoldZoee Tsari & GrantPlyska Hanna

ВІКРИТИЙ КЛАС СУКИ (2-8 років)

OFFENKLASSE HÜNDINNEN (2 — 8 Jahre)

1SGFRANZISKA TSARI & GRANTFerdinand von der ZenteicheNansy Tsari & GrantSytnikova Olha
2SGEVROPA SOFIEVSKAYA ZEMLYAVoron Sofievskaya ZemlyaAkari vom SparthofLukianets Yurii

КЛАС МОЛОДИХ СОБАК – ПСИ (18 — 24 місяців)

JUNGHUNDKLASSE RÜDEN (18 — 24 Monate)

1SGALTANIgor EmmoCasa Blanka Bunt RudelRukavishnikova Olha
2SGXENON AMADEUS BURGThiago von der Piste TropheGermanika Life Amadeus BurgAkatov Serhii
3SGTYGAN SCHWARZES MEERCipro Schwarzes MeerMalta Schwarzes MeerIgor Mihailovskiy
4SGJARMON ANGEL STRONGModric van Contra HausErtaKrivokolinskaya Nataliya
5SGVASKO AL DJURA 2000Gary vom HühnegrabHrista ArmagedonasNadtochy I.

КЛАС МОЛОДИХ СОБАК – СУКИ (18 — 24 місяців)

JUNGHUNDKLASSE HÜNDINNEN (18 — 24 Monate)

1SGAVISA FON FOKS BERGJuppi von der BarenschluchtSairah von der BarenschluchtGanzha Kateryna
2SGCUBA MIR ANLEN HOFEllo aus dem Haus ZygadtoLeticiya Sonnen Gasse HofDudnik Anatolii
3SGTAYGA NIKO T’UBENanto vom Osterberger-TalKarina Devoted GuardZhmur Maryna
4SGXENIA HAUS DANDOOmero Haus DandoDakota Haus DandoLeptyukhova Tatiana
5SGAURORA AZOV LANDModric van Contra HausRoksette Gven BlaidIgnatovych Yuliia

КЛАС ЮНІОРІВ – ПСИ (12 — 18 місяців)

JUGENDKLASSE RÜDEN (12 — 18 Monate)

1SGSCHIСO FRAMATO ROLAUAlexys vom Damjan HofEster Framato RolauSopilniak Viktor
2SGAYK TSARI & GRANTVargas iz Belogo JaraQuina Tsari & GrantPoddubniak Ruslana
3SGONYX SUPER AGENTForeks vom FrostenPanic von Bad BollPetrenko A.A.
4SGATSEL HOF GORONVargas iz Belogo JaraAtsel Hof MishelShuba I.V.
5SGFRANKLIN GALLANT COLORITOmero Haus DandoLaspi Gallant Colorit         Kapatsyn Anzhela

КЛАС ЮНІОРІВ – СУКИ (12 — 18 місяців)

JUGENDKLASSE HÜNDINNEN (12 — 18 Monate)

1SGDELLA DI CASA CAPUTIGary vom HühnegrabDumma von RoosvecSklyar Volodymyr
2SGADEL TSARI & GRANTVargas iz Belogo JaraQuina Tsari & GrantShuba I.V.
3SGHANNY NIKO T’UBELenon Niko T’ubePebbles vom Osterberger-LandGrebeniuk Sergii
4SGXAFIRA VOM SPRINGBERGOmen von der ZenteicheLorah vom SpringbergMasolobov Oleksii
5SGODARKA SUPER AGENTForeks vom FrostenPanic von Bad BollKrupka Vitalii
6SGFIDELA KORO WEGAOdin Nord ShtormNataly Tsary&GrantKosobokov Konstantyn
7SGBERTHA VON SCHLOSS LUBARTNaldo vom WeihertürchenChervona Ruta Forward UkrainePetruk Oleksandr
8SGALVI STRAIG ULISSAAsterix Solo RigolettoAttika Alvi StraigArtomenko Igor
9SGBRITNITeam Bulle Hof NatzDara z Azovskogo BeregaSuprun Natalia

КЛАС ПІДЛІТКІВ — ПСИ (9 — 12 місяців)

NACHWUCHSKLASSE RÜDEN (9 — 12 Monate)

1БПOZZE BRIGHT YARDZag Die PrecisionEleisa vom Osterberger-LandBaronina Iryna
2БПNANDO DEL CASA FAVOREWadim vom Osterberger-TalDebora vom Olster HofUkhin Volodymyr

КЛАС ПІДЛІТКІВ — СУКИ (9 — 12 місяців)

NACHWUCHSKLASSE HÜNDINNEN (9 — 12 Monate)

1БПASTI SOFIEVSKAYA ZEMLYALarus Team UlmentalXsena Sofievskaya ZemlyaMymruk V.I.
2БПSOFFIIgor EmmoJacky Framato RolauOlshanskyi Anatolyi
3БПOLLY BRIGHТ YARDZac Dei PrecisionEleisa vom Osterberger LandUkhin Volodymyr
4БПSENTAIgor EmmoJacky Framato RolauRukavishnikova Olha
5БПSICILIYAIgor EmmoJacky Framato RolauOlshanskyi Anatolyi

КЛАС ЦУЦЕНЯТ – ПСИ (6 — 9 місяців)

WELPENKLASSE RÜDEN (6 — 9 Monate)

1БПYAHHO AMADEUS BURGFantom von Pallas AthneKievlyanka Amadeus BurgAkatov Serhii
2БПALVI STRAIG HARDY Maylo v. FarhantalAttika Alvi StraigVolyk Viktoriya
3БПVARGO IS CARSKOI STAIWadim vom Osterberger-TalEnergy is Carskoi StaiKvasnitsa Nikolai
4БПYARD AMADEUS BURGFantom von Pallas AthneKievlyanka Amadeus BurgHlotov Serhii

КЛАС ЦУЦЕНЯТ – СУКИ (6 — 9 місяців)

WELPENKLASSE HÜNDINNEN (6 — 9 Monate)

1БПDAISY VON SCHLOSS LUBARTQuando vom Haus WitykChervona Ruta Forward UkraineMakhnovets Vitalii
2БПZADANA GALLANT COLORITMargman DragsterOlimpia Gallant ColoritKolotvinova Tatyana&Fisun A.
3БПALVI STRAIG HILARY Maylo v.FarhantalAttika Alvi StraigShliakhova Alla
4БПMANIK VON GOLD SIEGFantom v Pallas AtheneSakura v Gold SeigSopilniak Viktor
5БПEFRA VOM HAUS GERBIAAsterix Solo RigolettoRashelGanzha Kateryna
6БПYAMMI AMADEUS BURGFantom von Pallas AthneKievlyanka Amadeus BurgAkatov Serhii
7БПALVI STRAIG HARLEY QUINNMaylo v. FarhantalAttika Alvi StraigVolyk Viktoriya
8БПZHAKLIN VOM HAUS GERBIAGregor Fabare BohemiaGhandi vom Haus GerbiaGanzha Kateryna
9БПGERDA UKRAINE BEST LINE’SWadim vom Osterberger-TalOptimal-Solution Del Casa FavoreShmelova Iryna
10БПGARBRIELA UKRAINE BEST LINE’SWadim vom Osterberger-TalOptimal-Solution Del Casa FavoreShmelova Iryna
1ПBRIANA KRISTALL BUSCHFalk Kristall Busch                    Kuba Kristall BuschYezhova Larysa

КЛАС БЕБІ– ПСИ (3 — 6 місяців)

BABYKLASSE RÜDEN (3- 6 Monate)

1БПSATO OD STOJKOVICAIsko vom NurburgringLatoya De La MadoninaYatsura Anastasyia
2БПARCHI NIKO T’UBENanto vom Osterberger-TalPantera Shternbild ZwillingeBohatyrchuk Olеksandr
3БПCHERCHILL GALLANT COLORITFinn v.BergmannslandVesana Gallant ColoritKolotvinova Tatyana
4БПADEI NIKO T’UBENanto vom Osterberger-TalPantera Shternbild ZwillingeNadutchenko Anastasyia

КЛАС БЕБІ– СУКИ (3 — 6 місяців)

BABYKLASSE HÜNDINNEN (3 — 6 Monate)

1БПALIN-ELIS FOR WELT BORINADardo Nord ShtormIllada SiskoWaiman Borys
2БПSONIA RIKIEL IZ POSLEDNIH ANGELOVWallace vom Hochstadter WehrSan-Rathelle Grandeza ToraChemiris Vadim
3БПULTRA DEL CASA FAVOREWadim vom Osterberger-TalDebora vom Olster HofYakovleva Nataliia

ДОВГОШЕРСТІ НІМЕЦЬКІ ВІВЧАРКИ / LANGSTOCKHAAR

КЛАС ВЕТЕРАНІВ – СУКИ (старше 8 років)

VETERANENKLASSEN HÜNDINNEN

1
AJVARI VON DONAUWELLEParkour fon Foks BergEsther von GamdAntonova Maryna

КЛАС РОБОЧИХ СОБАК — ПСИ (2 — 8 років)

GEBRAUCHSHUNDKLASSE RÜDEN (2 — 8 Jahre)

VA1Вир.відп.ERMAN DI CASA MASSARELLIFalco von FarhantalUlly Da Casa MassarelliAntonova Maryna
V1Вир.відп.DE  ORSE  MAK  FLAI  AVATARDe Orse Mak Flai IlkantoSerebryanaya Luna Belinda ArenalSelkova E.V.
V2Вир.відп.FARHAT OF FIRST CAPITALYurgonis GucciBosca Verdi of First CapitalTetyana Savochka

КЛАСС РАБОЧИХ СОБАК – СУКИ (2 — 8 років)

GEBRAUCHSHUNDKLASSE HÜNDINNEN (2 — 8 Jahre)

V1Вир.відп.SERMIONA HAUS DANDOOmero Haus DandoDesy Della Gens PontinaShevtsova Viktoria
V2Вир.відп.BRAVA WIND ROSEGordey AkhatNorvegia Grand AelitaKolyuzhko Vera
V3Вир.відп.DE  ORSE  MAK  FLAI  HATORQuoran D`UlmentalDe Orde Mak Flai Ingvi Guseva M.R.
V4Вир.відп.ALVI STRAIG NIMFA San-Rathelle EurostarFelissiti z Azovskogo BeregaAfanasieva Olha
V5Вир.відп.DIVA LA VIVA FIRST OF THE BESTFrosten Rusland TsalvadorRauba Lie Anne LurNikitenko Alla
V6Вир.відп.TERESA-SERA HAUS ALLERBESTEImperator Allerbeste HausGretta Del Cassa FavoreSiroshtan Yana
V7Вир.відп.ALEXA VOM HAUS GERBIAOmero Haus DandoRashelGanzha Kateryna
V8Вир.відп.GERA ARBEITS ARISTOKRATENWolf Del Colle VerdeBior Arbeits AristokratenIvanchenko V.

ВІКРИТИЙ КЛАС — ПСИ (2-8 років)

OFFENKLASSE RÜDEN (2 — 8 Jahre)

1SGGRANDAmaretto von DonauwelleViarel z Azovskogo BeregaMasliuk Iryna
2SGKING LEBENSKRAFTFloyd z Azovskogo BeregaVizantiya z Azovskogo BeregaYuriy Aleynik

ВІКРИТИЙ КЛАС СУКИ (2-8 років)

OFFENKLASSE HÜNDINNEN (2 — 8 Jahre)

1SGERTAFilipp Prime PetsMeysiSednev V.
2SGRIO RITA VON SAMAROFFVadin vom Osterberg LandNasha  Neznost von SamaroffSamoilenko Tetiana

КЛАС МОЛОДИХ СОБАК – ПСИ (18 — 24 місяців)

JUNGHUNDKLASSE RÜDEN (18 — 24 Monate)

1SGALVI STRAIG PARIS Team Bulle Hof Zamp Alvi Strag Zirra Afanasieva Olha
2SGAL&AN ARKOVargas Iz Belogo JaraAtsel Hof MelaniKlyuchka  A. 
3SGALVI STRAIG REINHARDKristo vom FrankengoldAlvi Straig JardenSytnikova Olha
4SGFERRARI VOM DORTAL HOFVitus Di Fiamma VivoGalaxy Di Fiamma VivoBudanova Natalia
5SGDART VERO CORDEBrutalde Savio FlorentinoShayna Gven BlaidMasliuk Iryna
6SGAMIRIgor EmmoCasa Blanka Bunt RudelOmarov Dzhanai
7SGCOSMOS GEBOREN VON WOLFQuantos Vom Waldfurter-WaldUrma AkvitasHreniuk Iryna
8SGDIAMOND VOM HAUS GERBIAGregor Fabare BohemiaRashelMaslennikova Inna
9SGVIKING AMADEUS BURGFalco von FarhantalMayllin Amadeus BurgAkatov Serhii
10SGVECHNAYA ORBITA KAISERGeringKarmen KariZhdanova Anna
11SGMARSEL’Farin Framato RolauMirtaPushkarenko Oleg

КЛАС МОЛОДИХ СОБАК – СУКИ (18 — 24 місяців)

JUNGHUNDKLASSE HÜNDINNEN (18 — 24 Monate)

1SGALVI STRAIG ODACHIKristo vom FrankengoldVenezia Alvi StraigVatulia Kateryna
2SGCOBRA GEBOREN VON WOLFQuantos vom Waldfurter-WaldUrma AkvitasPlyska Hanna
3SGINFINITY ADAGrandNorberta Zwinger von MarkutsDolia Natalia
4SGALVI STRAIG PERFECTATeam Bulle Hof ZampAlvi Straig ZirraMaslennikova Inna
5SGELI UN VERO DIAMANTETeam Zilber Wasserfall Zerro BlackGalana AdamasEryomenko A.
6SGVARVARA ARBEITS ARISTOKRATENSan-Rathelle EurostarBior Arbeits AristokratenNikitenko Alla
7SGTABITA NIKO T’UBENanto vom Osterberger-TalKarina Devoted GuardShloma Valentyna

КЛАС ЮНІОРІВ – ПСИ (12 — 18 місяців)

JUGENDKLASSE RÜDEN (12 — 18 Monate)

1SGVARUS DNEPR BRENTHaker Dnepr BrentFlesh Dnepr BrentVolodychev Valeryi
2SGACBAY SANFTE WAFFENYurgonis GucciAlura Die Seele Des HerdesFesenko Serhii

SGFOGGY NIKO T’UBELennon Niko T’ubeChery Niko T’ubeBabytska Hanna

КЛАС ЮНІОРІВ – СУКИ (12 — 18 місяців)

JUGENDKLASSE HÜNDINNEN (12 — 18 Monate)

1SGKASSANDRA ZELENUY JARLevis fon Foks BergWalli von der Grafenburg (Ost)Simonov Oleksii

КЛАС ПІДЛІТКІВ — ПСИ (9 — 12 місяців)

NACHWUCHSKLASSE RÜDEN (9 — 12 Monate)

1БПRED BULL DEL CASA FAVOREMichiganVenera Alari Del Casa FavorePikalova Maryna

КЛАС ПІДЛІТКІВ — СУКИ (9 — 12 місяців)

NACHWUCHSKLASSE HÜNDINNEN (9 — 12 Monate)

1БПR-JADUA  DEL CASA FAVOREMichiganVenera Alari Del Casa FavoreYakovleva Nataliia

КЛАС ЦУЦЕНЯТ – ПСИ (6 — 9 місяців)

WELPENKLASSE RÜDEN (6 — 9 Monate)

1БПARESRemo s Kamenoy ZemlyKristall Haus VissaSavchenko V.M.
2БПDIAMOND DNEPR BRENTHaker Dnepr BrentFlesh Dnepr BrentVolodychev Valeryi

КЛАС ЦУЦЕНЯТ – СУКИ (6 — 9 місяців)

WELPENKLASSE HÜNDINNEN (6 — 9 Monate)

1БПRENATE NORD SHTORMVaris Gelezinis Vilkas Lora Nord ShtormRukavishnikova Olha
2БПKRISTALL Z AZOVSKOGO BEREGAAsterix Solo RigolettoVivienne z Azovskogo BeregaHrubskyi Roman
1ПALVI STRAIG HONDA Maylo von FarhantalAttika Alvi StraigHorhorova Antonina

КЛАС БЕБІ– ПСИ (3 — 6 місяців)

BABYKLASSE RÜDEN (3- 6 Monate)

1БПTAYTUS BLUMENGARTEN STAMMVander von Weisenberg auf dem DnestrBenedikta Die Seele Des HerdesBotvinko E.A.
2БПARMANIDardo Nord ShtormIllada Sisko
Panchenko Liliya
3БПSTONOS BLUMENGARTEN STAMMVander von Weisenberg auf dem DnestrBlack Suri Blumengarten StammBotvinko E.A.

КЛАС БЕБІ– СУКИ (3 — 6 місяців)

BABYKLASSE HÜNDINNEN (3 — 6 Monate)

1БПTASHA BLUMENGARTEN STAMMVander von Weisenberg auf dem DnestrBenedikta Die Seele Des HerdesBotvinko E.A.

ПЛЕМЕННІ ГРУПИ / ZUCHTGRUPPEN:

1. » TSARI&GRANT « Züchter — Shuba I.V. 2010 Kharkiv

2. » ALVI STRAIG LANGHAAR» Züchter — Volyk Viktoriya 2016 Uspenivka Zaporizhzhia reg

3. » DEL CASA FAVORE « Züchter — Yakovleva Nataliia 2011 Pivdenne Kharkiv reg

Лучшие по Защите

AIDAR KOVBOGVOL HAUS
PUMA SONNEN GASSE HOF
DE  ORSE  MAK  FLAI  AVATAR
TERESA-SERA HAUS ALLERBESTE