Результаты региональной племенной выставки, г. Червоноград, 04.10.2020 г.

Richter : Артем Северін, Ігор Вітик


Коротка шерсть

Клас робочий, пси / GHKL-R

V 1, a. n. a. КЧК, *Dekson Sofievskaya Zemlya, UKU.0347844, KO-20705, 804099110001153,
IPO1,
HD-normal, ED-normal, DNA. , sg, д.н.11.10.2016.
б. *Omero Haus Dando, UKU.0182383, IPO1, HD-A, ED-0, DNA gpr.
м. Janna Sofievskaya Zemlya, UKU.0237329, , , ,.
Зав./Z.: Mymruk Wasyliy, 20300 Uman.
Вл./Eig.: Petrov Andriy, Tolstoy 9, 20300 Uman

V 2, a. l. a., *Naldo vom Weiherturchen, SZ. 2304053, UKU.0286574, 981189900041244, IGP3,
HD-normal, ED-normal, DNA gpr. sgA, д.н.20.04.2014.
б. *Leo von der Zenteiche, SZ.2260720, IPO3, HD-normal, ED-normal, DNA gpr.
м. *Jessy vom Weiherturchen, SZ.2274231, IPO2, HD-normal, ED-normal, DNA gpr.
Зав./Z.: Werner Stork, D-63225 Langen.
Вл./Eig.: Kavaler Viktoria, 43000 Lutsk.

e.z. (n. g.), Joschka vom Frankengold, SZ.2332463, 981189900078279, IGP1,
HD-normal, ED-normal, DNA gpr., sb, д.н.19.12.2016.
б. *Vello vom Frankengold, SZ.2306619, IPO3, HD-normal, ED-normal, DNA gpr.
м. *Wassa vom Frankengold, SZ.2310374, IPO2, HD-normal, ED-normal, DNA gpr.
Зав./Z.: Goldlust Frank, D- 12623 Berlin.
Вл./Eig.: Vynarchyk Olena, 80100 Sokal.

Клас робочий, суки / GHKL-Н

V 1, a. l. a., КЧК , *Alvi Straig Jarden, UKU.0329216, 991001002695378, IGP1, HD-A, ED-0,
sg д.н.09.06.2017.
б. *Blek Dzhek z Azovskogo Berega, UKU.0021821, IPO1, HD-A.
м. *Felissiti z Azovskogo Berega, UKU.0114414, IPO1, HD-A.
Зав./Z.: Volyk V.A., 71141 Uspenivka.
Вл./Eig.: Ivakhovych Mariana, Hasheka 14, 79031 Lviv.

дискв. (не керован.) Adel, UKU.0339492, 33352, IGP1, sg д.н.10.09.2017.
б. Tedd von der Barenschlucht, SZ.2259082, IPO1.
м. Canis Ignis Cristall, UKU.0227735, .
Зав./Z.: Yunchyk Olexandr, 45603 Strumivka.
Вл./Eig.: Pylypiuk Ruslan, Borovykovskoho 13, 43000 Lutsk.

Клас відкритий, суки / Open-Н

SG 1, Barracuda Moy Zhen Shen, UKU.0358395, 16262, , sg д.н.26.01.2018.
б. Diego vom Frankengold, SZ.2321943, UKU.0295367, DNA gpr.
м. Al’ Krona Zlato D’oro, UKU.0227768, .
Зав./Z.: Muhina Galyna, 36034 Poltava.
Вл./Eig.: Kachmar Yuriy, 45000 Kovel.

SG 2, Berta von Bluhendes Tal, UKU.0386012, 071804, , sg д.н.01.07.2018.
б. Vargo von der Stadt Tira, UKU.0267184,.
м. Arista von Bluhendes Tal, UKU.0097779, .
Зав./Z.: Prudnikiva Olena, 55000 Uzhgorod.
Вл./Eig.: Prudnikiva Olena, 55000 Uzhgorod.

SG 3, Gerta Haus Wityk, ZK. 006293, W-139, sb, д.н.28.10.2014.
б. *Xadro Haus Wityk, ZK. 004261, IPO1, .
м. *Rakira Haus Wityk, ZK. 002057. IPO1, .
Зав./Z.: Wityk Igor, 80108 Chervonograd.
Вл./Eig.: Len Oleg, Kamyanka-Buzka

Клас молодих собак, пси (18-24 міс.) / JHKL-R

SG 1, Gas Team Edelweiss, UKU.0431575, 990000002766492, sg, д.н.14.12.2018.
б. *Digger von Edelweiss, SZ.2329736, IPO2,.
м. *Leni vom Turkenkopf, SZ.2294516, UKU.0243785, ,.
Зав./Z.: Migovich Andrii, 89300 Svaliava.
Вл./Eig.: Migovich Andrii, 89300 Svaliava.

SG 2, Gringo Grand Haus Orland, UKU.0396596, GRH 029, sg, д.н.05.11.2018.
б. Amore vom Haus Treues Herz, UKU.0297908, ,.
м. Lorna Gelezinis Vilkas, UKU.0340058, ,.
Зав./Z.: Orzhekhivskyi Olexandr 21010 Vinnytsia.
Вл./Eig.: Kulakovskyi Serhii 23227 Ahronomne.

SG 3, Gizmo Grand Haus Orland, UKU. (обмін), GRH026, sg, д.н.05.11.2018.
б. Amore vom Haus Treues Herz, UKU.0297908, ,.
м. Lorna Gelezinis Vilkas, UKU.0340058, ,.
Зав./Z.: Orzhekhivskyi Olexandr 21010 Vinnytsia.
Вл./Eig.: Orzhekhivskyi Olexandr 21010 Vinnytsia.

реакція на постріл Hait Palace de Marie, ZK.009718, 804098100123802, s, д.н.25.01.2019.
б. Sharik Palace de Marie, ZK.006422, .
м. Vena Zoterhof, UKU.028089, .
Зав./Z.: Kobchenko Mikhail, 39500 Karlovka.
Вл./Eig.: Kuzyk Kateryna, Ternopil.

Клас молодих собак, суки (18-24 міс.) / JHKL-R

SG 1, Barbie Ungvari Star, UKU.0426553, ZK-0622, sg, д.н.07.12.2018.
б. *Digger von Edelweiss, SZ.2329736, IPO2,.
м. Jena Ungvari Star, UKU.0378173, .
Зав./Z.: Pustogorodskyi Yevhen, 88014 Uzhgorod.
Вл./Eig.: Serha Halyna, 88000 Uzhgorod.

SG 2, Izabell Vikost, UKU.0413533, 33826, sg, д.н.08.03.2019.
б. Figo Sadeckie Lachy, PKR.I-77577, ,.
м. Team Bulle Hof Nicole, UKU.0232905, ,.
Зав./Z.: Kotiuchyk Viktor, 34400 Varash.
Вл./Eig.: Rybak Vitalii, 43000 Lutsk

G 1, Bella vom Pasiendorf, UKU. (обмін), 13B4986, sg, д.н.18.02.2019.
б. *Maximus aus der Brunnenstrasse, SZ.2286519, IPO1,.
м. Ayvi Honel Land, UKU.0243582, ,.
Зав./Z.: Paniv Igor, Boryslav.
Вл./Eig.: Paniv Igor, Boryslav.

Клас юніорів, пси (12-18 міс.) JKL-R

SG 1, Emilio Pucci Tsari & Grant, UKU.0439330, 804095100129084, sg д.н.19.09.2019.
б. *Kristo vom Frankengold, SZ.2333507, UKU.0348409, IGP1.
м. *Zoee Tsari & Grant, UKU.0304576, IGP1.
Зав./Z.: Shuba Iryna, 61004 Kharkiv.
Вл./Eig.: Plyska Hanna, 90400 Khust

SG 2, Vito vom Haus Wityk, UKU.0449490, 991001003000609, sb, д.н.25.06.2019.
б. *Naldo vom Weiherturchen, SZ. 2304053, UKU.0286574, IGP3.
м. *Mira Haus Wityk, UKU.0359000, IPO1.
Зав./Z.: Wityk Igor, 80108 Chervonograd.
Вл./Eig.: Kavka Andriy, 79026 Lviv.

Клас юніорів, суки (12-18 міс.) JKL-H

SG 1, Haiti Ayshin Lend, UKU.0444282, 804098100117456, sg, д.н.03.07.2019.
б. Attas Team Edelweiss, UKU.0404458, ,.
м. Roksi Djenestra, UKU.0205829, ,.
Зав./Z.: Pcholkin Yurii, 23700 Haisyn.
Вл./Eig.: Pcholkin Yurii, 23700 Haisyn.

SG 2, Vakira vom Haus Wityk, ZK.009997, 991001003000610, sb, д.н.25.06.2019.
б. *Naldo vom Weiherturchen, SZ. 2304053, UKU.0286574, IGP3.
м. *Mira Haus Wityk, UKU.0359000, IPO1.
Зав./Z.: Wityk Igor, 80108 Chervonograd.
Вл./Eig.: Grabova Myroslava, 80000 Sokal.

Клас підлітків, суки (9-12 міс.) H

VP 1, Xenna vom Haus Wityk, ZK.010137, 991001003000620, sb, д.н.18.10.2019.
б. Djeims Martburg, ZK. 008134, , .
м. Gerta Haus Wityk, ZK. 006293. , .
Зав./Z.: Wityk Igor, 80108 Chervonograd.
Вл./Eig.: Len Oleg, Kamyanka-Buzka.

VP2, Indy vom Haus Treues Herz, UKU. (обмін), 900215000085698, sg, д.н.02.12.2019.
б. Wasabi de Domus Didacus, UKU.0351827, ,.
м. Baroni del Casa Favore, UKU.0314731, ,.
Зав./Z.: Titarenko Lesya 08000 Makarov.
Вл./Eig.: Kulakovskyi Serhii 23227 Ahronomne.

Клас цуценят, пси (6-9 міс.) R

VP1, Arre z Uhrynivskoi Zemli, UKU.0460938, 990000001558711, sg д.н.14.01.2020.
б. *Dux vom Mahlstein, SZ.2324456, IPO3.
м. Affa Team Edelweiss, UKU.0348324, .
Зав./Z.: Shydover Igor, 76000 Ivano-Frankivsk.
Вл./Eig.: Hashynskyi Roman, 77460 Cherniiv.

Клас цуценят, суки (6-9 міс.) H

VP 1, Era Team Edelweiss, UKU. (обмін), 990000002763115, sg, д.н.09.03.2020.
б. *Draco von Roosvec, SZ.2344776, IPO3,.
м. *Leni vom Turkenkopf, SZ.2294516, UKU.0243785, ,.
Зав./Z.: Migovich Andrii, 89300 Svaliava.
Вл./Eig.: Migovich Andrii, 89300 Svaliava.

VP 2, Dakota z Azovskogo Berega, UKU. (обмін), 900215000393525, sg д.н.13.03.2020.
б. *Team del Sol Nascente Ekaraj, RKF.5125293, IGP1.
м. *Uma Thurman z Azovskogo Berega, UKU.0236778, IPO1.
Зав./Z.: Grubskyy Roman, 87529 Mariupol.
Вл./Eig.: Grubskyy Roman & Shulgach V.V., 87529 Mariupol.

VP 3, Arma z Uhrynivskoi Zemli, UKU.0460938, 990000001558716, sg д.н.14.01.2020.
б. *Dux vom Mahlstein, SZ.2324456, IPO3.
м. Affa Team Edelweiss, UKU.0348324, .
Зав./Z.: Shydover Igor, 76000 Ivano-Frankivsk.
Вл./Eig.: Shydover Igor, 76000 Ivano-Frankivsk.

VP 4, Tsarina Ayshin Lend, UKU. (обмін), 991001003341867, sg, д.н.07.03.2020.
б. Modric van Contra Haus, PK 40958/18, UKU.0424296 IGP1,.
м. Unna Ayshin Lend, UKU.0, ,.
Зав./Z.: Pcholkin Yurii, 23700 Haisyn.
Вл./Eig.: Pcholkin Yurii, 23700 Haisyn.

VP 5, Torry Mit Basov – Winkel, UKU. (обмін), 900005761111457, sg, д.н.23.02.2020.
б. Dominik Mit Basov — Winkel, , UKU.0173121, .
м. Oliviya Mit Basov — Winkel, UKU.0299870, , ,
Зав./Z.: Piddubniak Ruslana, 33000 Rivne.
Вл./Eig.: Pyvovarchuk Roman, 80100 Sokal.

Клас бебі, cуки (4-6 міс.) H

VP 1, Dellia Team Edelweiss, UKU. (обмін), 990000000799926, sg, д.н.05.04.2020.
б. *Onyx von der Zenteiche, SZ.2339268, IGP1,.
м. Candy von Edelweiss, SZ.2318591, UKU., ,.
Зав./Z.: Migovich Andrii, 89300 Svaliava.
Вл./Eig.: Migovich Andrii, 89300 Svaliava.

VP 2, Binet von Schloss Lubart, UKU. (обмін), 9900215000046465, sg, д.н.13.04.2020.
б. *Naldo vom Weiherturchen, SZ. 2304053, UKU.0286574, IGP3.
м. Chervona Ruta Forward Ukraune, UKU.0244041, , ,
Зав./Z.: Mahnovets Vitaliy, 43000 Lutsk.
Вл./Eig.: Melnyk Olexandr, 43016 Lutsk.

VP 3, Bertha von Schloss Lubart, UKU. (обмін), 9900215000046470, sg, д.н.13.04.2020.
б. *Naldo vom Weiherturchen, SZ. 2304053, UKU.0286574, IGP3.
м. Chervona Ruta Forward Ukraune, UKU.0244041, , ,
Зав./Z.: Mahnovets Vitaliy, 43000 Lutsk.
Вл./Eig.: Petruk Olexandr, 43000 Lutsk.

VP 4, Ryta z Knyazhego Mista, UKU. (обмін), 229520, zg, д.н.27.05.2020.
б. Ferro Mapet, CMKU/DS 102195, ,.
м. Xipo Das Studium, UKU.0264709, ,.
Зав./Z.: Buchynskyi Andriy 48100 Terebovlia.
Вл./Eig.: Kulakovskyi Serhii 23227 Ahronomne.

Довгошерстні / Langhaarig

Клас робочий, пси / GHKL-R

V 1, a. l. a., *Likos Akvitas (LONG), UKU.0268952, 13B3850, IPO1, sb, д.н.09.09.2015.
б. *Hasch v. Haus Neoplantum, JR.809747No, IPO1.
м. Indi Akvitas, UKU.0153811, IPO1 .
Зав./Z.: Nyzova Olga, 81131 Solonka.
Вл./Eig.: Lytsus Evgeniy, Shyrokа 98, 81132 Мalehovychi.

Клас робочий, суки / GHKL-Н

V 1, a. l. a., Uma Ungvari Star (LONG), UKU.0378174, ZK-0528, IGP1,sg,д.н.13.07.2017.
б. Emos vom Haus Milesevac, JR.748778, .
м. Jena Ungvari Star, UKU.0378173, .
Зав./Z.: Pustogorodskyi Yevhen, 88014 Uzhgorod.
Вл./Eig.: Yakovenko Oleksandr, 89600 Mukachevo.

Клас молодих собак, пси (18-24 міс.) / JHKL-R

SG 1. Ebbo Kavaler Hause (LONG), UKU.0413450, 991001002905113, sg, д.н.06.02.2019.
б. *Naldo vom Weiherturchen, SZ. 2304053, UKU.0286574, IGP3.
м. Garda, UKU.0244968, ,.
Зав./Z.: Kavaler Viktoriya, 45270 Lutsk.
Вл./Eig.: Seheda Yurii, Hryboiedova 14, 19, 43005 Lutsk.

Клас молодих собак, суки (18-24 міс.) / JHKL-Н

SG 1. Rubina Novyy Svit (LONG), UKU.0395846, 991001002564998, sg, д.н.14.10.2018.
б. *Fantom Team Ulmental, SZ. 2322114, IPO3.
м. *Iris Akvitas, UKU.0153812, IPO1,.
Зав./Z.: Kravchyk Yaroslav, 82400 Stryi.
Вл./Eig.: Kravchyk Andrii & Kravchyk Yaroslav, 82400 Stryi.

Клас юніорів, суки (12-18 міс.) JKL-H

SG 1. Faniya Ungvari Star (LONG), UKU.0453695, ZK-0675, sg д.н.22.05.2019.
б. Titan vom Turkenkopf, SZ.2312573, .
м. Oda Ungvari Star, UKU.R.0040383, .
Зав./Z.: Pustogorodskyi Yevhen, 88014 Uzhgorod.
Вл./Eig.: Pavlikova Erika, 88000 Uzhgorod.

SG 2. Luna Big Whirlwind (LONG), 4146, sg, д.н.10.07.2019.
б. Vatterkampf Zhigan, UKU.0288334, .
м. Laida (LONG), UKU.0232410, .
Зав./Z.: Dmytrenko Volodymyr, 15622 Berezna.
Вл./Eig.: Fursa Galyna, 81642 Rudnyky.

Клас цуценят, пси (6-9 міс.) R

VP 1. Camaro Geboren von Wolf (LONG), UKU.0468255, 9900215000129282, sg
д.н.26.02.2020.
б. *Quantos vom Waldfurter-Wald, PKR.I-83800, IPO1.
м. *Urma Akvitas (LONG), UKU.0318365, IPO1.
Зав./Z.: Lytsus Yevhenii, 81132 Malechkovychi.
Вл./Eig.: Demchuk Vasyl, 35707 Bohdashiv.

Клас цуценят, суки (6-9 міс.) Н

VP 1. Cobra Geboren von Wolf (LONG), UKU.0468254, 9900215000129288, sg
д.н.26.02.2020.
б. *Quantos vom Waldfurter-Wald, PKR.I-83800, IPO1.
м. *Urma Akvitas (LONG), UKU.0318365, IPO1.
Зав./Z.: Lytsus Yevhenii, 81132 Malechkovychi.
Вл./Eig.: Plyska Hanna, 90400 Khust.

VP 2. Clio Geboren von Wolf (LONG), UKU.0468256, 9900215000129286, sg д.н.26.02.2020.
б. *Quantos vom Waldfurter-Wald, PKR.I-83800, IPO1.
м. *Urma Akvitas (LONG), UKU.0318365, IPO1.
Зав./Z.: Lytsus Yevhenii, 81132 Malechkovychi.
Вл./Eig.: Dmytrakh Iulia, 33027 Rivne.

Клас бебі, пси (4-6 міс.) R

VP 1. Terry (LONG), (обмін), 990000004085950, 10604, sg, д.н.08.04.2020.
б. *Naldo vom Weiherturchen, SZ. 2304053, UKU.0286574, IGP3.
м. Barracuda Moy Zhen Shen, UKU.0358395, , ,
Зав./Z.: Kachmar Yuriy, 45000 Kovel.
Вл./Eig.: Zharikov Anatoliy, Mayakovskogo 1-A, 13, 45000 Novovolynsk.

Клас бебі, суки (4-6 міс.) Н

VP 1. Fani Kavaler Hause(LONG), UKU. (обмін), 991001002565596, sg, д.н.25.05.2020.
б. *Naldo vom Weiherturchen, SZ. 2304053, UKU.0286574, IGP3.
м. Ollie Astoria Kas, UKU.0271569, ,.
Зав./Z.: Kavaler Viktoriya, 45270 Lutsk.
Вл./Eig.: Kavaler Viktoriya, 45270 Lutsk.

Краща мутпроба:

серед псів: — 101. *Naldo vom Weiherturchen,
серед сук: — 151. *Alvi Straig Jarden,

Конкурс плідників: *Naldo vom Weiherturchen